در اجرای دوره های تخصصی راهبردی و مسئله محور ویژه مدیران استان ، دومین سمینار تخصصی تحت عنوان " مسئولیت پذیری و پاسخگویی " برگزار خواهد شد .

در اجرای دوره های تخصصی راهبردی و مسئله محور ویژه مدیران استان ، دومین سمینار تخصصی تحت عنوان " مسئولیت پذیری و پاسخگویی " برگزار خواهد شد .
مسئولیت پذیری و پاسخگویی

در اجرای دوره های تخصصی راهبردی و مسئله محور ویژه مدیران استان ، دومین سمینار تخصصی تحت عنوان                 " مسئولیت پذیری و پاسخگویی "  برگزار خواهد شد .

     به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان در نظر دارد در اجرای دوره های تخصصی راهبردی و مسئله محور ویژه مدیران استان دومین سمینار تخصصی  تحت عنوان " مسئولیت پذیری و پاسخگویی " به مدت ۴ ساعت برگزار نماید.

 دراین سمینار آقای دکتر محمد علی نعمتی عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی و مدرس دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان سخنران حضور خواهد یافت .

    هدف از اجرای این دوره آشنایی مدیران با مبانی و الزامات قانونی و اهمیت و ضرورت پاسخگویی در نظام اداری ، انواع پاسخگویی در بخش دولتی ، عوامل تشکیل دهنده و مدل مسئولیت اجتماعی و در نهایت راهکارهای بهبود پاسخگویی در نظام اداری می باشد .

بنا براین گزارش مقرر است  سمینار فوق در صبح روز پنجشنبه دهم مرداد ماه سال جاری  برگزار گردد .

یادآوری می گردد دوره های تخصصی و راهبردی و مسئله محور  با ۱۰ عنوان دوره توسط مرکز آموزش مدیریت دولتی با هدف آماده سازی مدیران و مسئولان دست اندرکار نظام اداری و اجرایی کشور و دستیابی به بینشی جامع نسبت به شرایط اقتصادی ،اجتماعی،فرهنگی و ... در سطوح ملی، استانی و محلی و توانمندسازی مخاطبان برای مواجهه با مسائل و مشکلات در سازمانها و مدیریت در شرایط خاص طراحی و ابلاغ شده است .