سمینار تخصصی " تکنیکهای مدیریتی ۲۰۱۹ "

سمینار تخصصی " تکنیکهای مدیریتی ۲۰۱۹ "

مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان قزوین  به زودی برگزار می کند

سمینار تخصصی " تکنیکهای مدیریتی ۲۰۱۹  "

 

        به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین به منظور آشنایی مدیران استان قزوین با تکنیکهای مدیریتی ۲۰۱۹ ، یک سمینار تخصصی تحت عنوان   " تکنیکهای مدیریتی ۲۰۱۹   " توسط مرکزآموزش و پژوهش های        توسعه و  آینده نگری این سازمان برگزار می گردد.

سمینار تخصصی " تکنیکهای مدیریتی 2019  "

      

 

 

 

          در این سمینار مدیران کل دستگاههای اجرایی و معاونین ، مدیران کل ستادی استانداری، فرمانداران ، بخشداران  و شهرداران حضور خواهند یافت .

         مهلت ثبت نام تا روز سه شنبه مورخ ۲/۱۱/۱۳۹۷  بوده و از طریق سامانه  مدیریت آموزشی و پژوهشی استان قزوین به آدرس http://erqz-mporg.ir بخش سامانه آموزشی توسط رابطین آموزشی دستگاههای اجرایی  انجام می گردد .

        شایان ذکر است این دوره با همکاری شرکت آموزشی پژوهنده علم آفرین سورنا و  به مدت ۴ ساعت  برگزار می گردد و شرکت در این دوره برای مدعوین بدون دریافت شهریه خواهد بود .

   بنابراین گزارش این سمینار در صبح روز پنجشنبه مورخ چهارم بهمن سالجاری در سالن شهید امامی استانداری قزوین و  با حضور آقای دکتر رسول خداوردی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و عضو انجمن CIPD انگلستان از سال ۲۰۰۹ ، عضو Straford Business School انگلستان از سال ۲۰۰۸ ، عضو CMI انگلستان از سال ۲۰۱۰ ، عضو انجمن مدیریت ایران از سال ۱۳۸۸ ، عضو انجمن مدیران منابع انسانی از سال ۱۳۸۸ و عضو باشگاه پژوهشگران دانشجو از سال ۱۳۸۸ به عنوان سخنران برگزار خواهد شد .