برگزاری دوره های آموزشی " فرهنگی – اجتماعی " به صورت مجازی و غیرحضوری

برگزاری دوره های آموزشی " فرهنگی – اجتماعی " به صورت مجازی و غیرحضوری

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان در نظر دارد دوره های آموزشی " فرهنگی -اجتماعی  " از مجموعه دوره های عمومی  به صورت مجازی (آنلاین و غیرحضوری ) برگزار نماید.

برگزاری دوره های آموزشی " فرهنگی – اجتماعی   " به صورت مجازی و غیرحضوری

هدف از اجرای این دوره در آستانه ماه مبارک رمضان ، بستر سازی برای شناخت معارف مهدوی و کسب  آمادگی های فکری و روحی لازم برای بهره مندی و درک هر چه بیشتر فیوضات معنوی ماه میهمانی خدا، می باشد .

بنا بر این گزارش این دوره ها در دو بخش الف ) ترکیبی (آنلاین و غیرحضوری )  ب) کاملا به صورت غیرحضوری  برگزار می گردد. عناوین دوره ها شامل ۱-تفسیر آیات برگزیده قرآن کریم به مدت ۲۸ ساعت ۲- پرسش و پاسخ های اعتقادی به مدت ۲۸ ساعت ۳- آداب و اسرار نماز به مدت ۲۸ ساعت ۴- روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به مدت ۲۸ ساعت  ۵- احکام زندگی در اسلام به مدت ۲۰ ساعت   ۶- اخلاق فردی، اجتماعی و اداری به مدت ۲۰ ساعت  ۷- آشنایی با اندیشه و سیره امام خمینی (ره)  به مدت ۲۰ ساعت  ۸- حکومت مهدوی و وظایف منتظران  به مدت ۲۰ ساعت   اعلام می گردد.

شایان ذکر است کلیه دستگاههای اجرایی ، شهرداری ها و بانکها می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مبالغ شهریه و نحوه برگزاری و درصورت تمایل ثبت نام در دوره ، به سامانه مدیریت آموزش استان به  نشانی : http://erqz-mporg.ir  مراجعه نمایند .

بنا بر این گزارش مهلت ثبت نام در سامانه مذکور حداکثر ۱۰/۰۲/۱۳۹۹  بوده و ثبت نام می بایست توسط رابطین آموزشی ذیربط در دستگاه های  اجرایی صورت پذیرد .